KONST / Litografier / Litografi 9489393
nr 948 9393
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Litografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), (ej numrerad), subject: 26x21,
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2015
kl 20:24:49
12/3 18:30:22
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson